درباره ما

مجموعه آنی خودرو ایرانیان از سال 1389 فعالیت رسمی و حرفه‌ای خود را در زمینه خرید و فروش و سرمایه گذاری در حوزه خودرو آغاز کرد. هدف و چشم انداز اصلی ما در این سال‌ها فراهم کردن بستری مطمئن و امن برای خریداران و فروشندگان خودرو و همچنین دارندگان سرمایه بوده است تا بتوانند صفر تا صد مراحل خرید و فروش خودرو را با خاطری آسوده طی کنند.
درک و همکاری متعارف با مشتری دغدغه اصلی ما و اعتماد مشتریان مهم‌ترین سرمایه مجموعه ما است. مشاوره در زمینه خرید و فروش خودرو، خرید یا فروش خودروی شما در سریع‌ترین زمان ممکن و همراهی شما عزیزان در تک تک این مراحل و تجربه معامله ای برد_برد چه از سمت فروشنده و چه از سمت خریدار رسالت اصلی ماست که خوشبختانه با تکیه بر تخصص کارشناسان مجرب مجموعه و همکاری مشتریان عزیزمان، این باور محقق گشته است و امید داریم در آینده ای نزدیک این باور را بیش از پیش تحقق بخشیم.

آنی خودرو ایرانیان

خرید خودرو
در صورتی که قصد خرید خودرو داشته باشید، متخصصان ما از اولین لحظه در کنار شما خواهند بود و شما را در خرید بهترین خودرو، متناسب با بودجه مورد نظرتان راهنمایی خواهند کرد و در تمامی مراحل خرید خودرو در کنار شما خواهند بود تا خریدی امن و راحت را بدون هیچ دردسری تجربه کنید.

فروش خودرو
اگر قصد فروش خودروی خود را داشته باشید می‌توانید درخواست خود را در سایت ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و خودروی شما را با بهترین قیمت و در کمترین زمان با جدیدترین متدهای روز بفروشند. همچنین امکان استفاذه از ابزار محاسبه قیمت خودرو برای شما فراهم است تا در تعیین قیمت خودرو درچار مشکل نشوید. مجموعه ما در تمامی این مراحل در کنار شما خواهند بود تا معامله‌ای متفاوت و خاص را تجربه کنید.

اهداف آنی خودرو ایرانیان
• متنوع سازی خدمات قابل ارائه به اقشار مختلف جامعه
• کاهش نرخ تنوع شکایات و رسیدگی متعهدانه به شکایات مطرح شده از سوی مشتریان
• تعامل روزافزون با مشتریان، درک و برآورده سازی نیاز آنان و هماهنگی با شرایط روز بازار
• نفوذ در بازار و توسعه واگذاری خودرو (به صورت اجاره به شرط تملیک)