تقریبا  یک ماه پیش بود لکسوس NX جدید برای اولین بار درحال آزمایش دیده شد و حالا با کمال تعجب، تمام استتار آن برداشته شده است.

لکسوس ان ایکس از محصولات شاسی بلند با اتاق متوسط است که در کشور ما هم شناخته شده و محبوب می باشد و از نظر امکانات و آپشن و هم از نظر قوای متحرکه حرف زیادی برای گفتن دارد.

موارد متفاوت در قسمت داخلی خودرو است که در آن NX مدل ۲۰۲۲ به شکل قابل توجهی اصلاح شده است. این خودرو دارای یک صفحه لمسی بزرگ است و کنترل های جداگانه ای برای تنظیمات آب و هوای دو منطقه ای به همراه یک دکمه چرخشی برای تغییر حالت های رانندگی وجود دارد. ما همچنین متوجه یک پد شارژ بی سیم با سایز بزرگ، یک نمایشگر دیجیتال، یک اهرم دنده جمع و جورتر، یک صفحه نمایش هدآپ و یک کیلومترشمار آنالوگ دیگر شده ایم. در مورد نسخه هیبرید پلاگین، اعتقاد بر این است که پیشرانه را از تویوتا RAV4 پرایم به کار خواهد گرفت، اما هنوز هیچ چیز رسمی نیست.

ظاهر بیرونی آن فاصله چندانی با مدل فعلی ندارد اما تغییرات وجود دارد. چراغ های روشنایی روز در حال حاضر در چراغ های اصلی ادغام شده اند تا در قسمت جلو، جلوه زیباتری را فراهم کنند. جلو پنجره مشبک هنوز در قسمت جلو قرار دارد و دارای الگوی جدید با میله های عمودی است.

انتظار می رود اکران جهانی NX جدید برای مدل ۲۰۲۲ در ماه های آینده انجام شود. البته این احتمال وجود دارد که لکسوس زودتر از آن رونمایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *